ARGAN YAĞI

Fas dan direkt ithalatını yapmış olduğumuz bu değerli yağı siz seçkin müşterilerimize gururla sunarız.

Siz değerli müşterilerimize Fas dan direkt argan ve argan içerikli birinci sınıf ürünler ithal ederek sizlere kaliteli ürünler sunmayı daima ilke edinmişizdir.

Argan yağı %100 doğaldır. Cilt saç ve tırnaklar için çok faydalıdır. Kuru ciltli insanlar için eşsiz bir çözüm olmasının yanı sıra yağlı ciltli kişiler içinde ciltte ve saçlı derideki yağ bezesi oluşumunu önlemesi bakımından faydalıdır.

Argan yağı cilde muhteşem derecede canlılık kazandırmaktadır. Bu güzellik sırrının etkinliği yüzyıllar boyunca kanıtlanmış bugünde geçerliliğini korumaktadır.

Bu organik yağ % 47,1 Oleik asit (Omega 9), %33,8 Linoleik asit(Omega 6) içermektedir. Bu yağ asitlerine ek olarak Argan yağı yüksek oranda Tokoferol(E vitamini),Squalene(Cilt altı yağı ) Steroller ve Polifenoller gibi çeşitli bileşikler içermektedir.

Yağın en etkileyici özelliği yaşlanmayı önleyici(Anti-aging) özelliğidir. Yağ cildin genç kalmasını sağlar ve kırışıklıklarında estetik ameliyatına gerek kalmaksızın yok olmasına yardımcı olur. 70,2 mg E vitamini içerir. Bu miktar palmiye yağında 25,6 Mg zeytinyağında ise 7,1 mg civarındadır.